Ostatnia aktualizacja: 14.12.2023

  1. Wstęp

TaxKlaud Sp. z o.o. (dalej „My”, „Nasze”, „Biuro Rachunkowe”) dba o prywatność swoich klientów i użytkowników. Niniejsza Polityka Prywatności opisuje, w jaki sposób gromadzamy, przechowujemy, chronimy i wykorzystujemy informacje osobowe.

  1. Rodzaje Gromadzonych Informacji

Gromadzimy informacje, które są nam dostarczane w trakcie świadczenia usług księgowych oraz na naszej stronie internetowej. Mogą to obejmować m.in. dane identyfikacyjne, informacje kontaktowe, dane finansowe i inne informacje związane z prowadzeniem księgowości.

  1. Cel Gromadzenia Informacji

Informacje są gromadzone w celu świadczenia profesjonalnych usług księgowych oraz dla celów administracyjnych i kontaktowych. Mogą być również używane do przesyłania informacji handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  1. Bezpieczeństwo Danych

Zabezpieczamy informacje przed nieautoryzowanym dostępem, ujawnieniem, modyfikacją lub zniszczeniem. Wdrożyliśmy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby chronić prywatność naszych klientów.

  1. Udostępnianie Informacji

Informacje nie są udostępniane osobom trzecim, chyba że jest to niezbędne do świadczenia usług lub w przypadku, gdy jest to wymagane przez prawo.

  1. Prawa Osób Przetwarzanych Danych

Nasi klienci mają prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usuwania oraz sprzeciwiania się przetwarzaniu. Mogą również skorzystać z prawa do przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  1. Cookies i Technologie Śledzące

Nasza strona internetowa może używać plików cookies i innych technologii śledzących w celu zbierania informacji o korzystaniu z witryny w celach analitycznych.

  1. Zmiany w Polityce Prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji niniejszej Polityki Prywatności w celu dostosowania jej do zmieniających się przepisów prawnych i standardów branżowych. Aktualizacje będą publikowane na naszej stronie internetowej.

  1. Kontakt

W przypadku pytań dotyczących Polityki Prywatności prosimy o kontakt poprzez taxklaud@gmail.com lub tradycyjną pocztą na Dębowa 4/18, 05-804 Pruszków.

Dziękujemy za zaufanie i wybór Biura Rachunkowego TaxKlaud Sp. z o.o.